Zamknięcie (aplikator / wkład kulkowy / roller) NOWOŚĆ !

Zamknięcie (aplikator / wkład kulkowy / roller) z kulką ze stali nierdzewnej oraz czarną nasadką. Pasuje do wszystkich butelek z gwintem DIN18. Zapewnia szybką, łatwą i równomierną aplikację. Aby napełnić wystarczy zdjąć kulkę z szyjki butelki po czym mocno docisnąć.

Nakrętki aluminiowe

Nakrętki aluminiowe dostosowane do wszystkich butelek z gwintem DIN18. Nadają opakowaniu estetyczny i elegancki wygląd. Stanowią idealne dopełnienie podstawowych zamknięć.

Butelki szklane, barwione czarne

Dostępne w następujących pojemnościach: 5ml, 10ml, 15ml,  20ml, 30ml, 50ml, 100 ml. Kolor: czarny mat. Opakowania dla szerokiej gamy produktów takich jak: odczynniki diagnostyczne, olejki zapachowe, kosmetyki, perfumy, wyroby do pielęgnacji włosów, olejki do brody, olejki eteryczne, substancje chemiczne, e-liquidy. Sprawdzone produkty z pozytywnymi referencjami odbiorców w Polsce i na świecie.

Butelki szklane, barwione białe

Dostępne w następujących pojemnościach: 5ml, 10ml, 15ml,  20ml, 30ml, 50ml, 100 ml. Kolor: biały mat. Opakowania dla szerokiej gamy produktów takich jak: odczynniki diagnostyczne, olejki zapachowe, kosmetyki, perfumy, wyroby do pielęgnacji włosów, olejki do brody, olejki eteryczne, substancje chemiczne, e-liquidy. Sprawdzone produkty z pozytywnymi referencjami odbiorców w Polsce i na świecie.

Życzenia wielkanocne

W tym jakże trudnym dla wszystkich okresie, gdzie słowo „zdrowie” odmieniane przez wszystkie przypadki nabiera jeszcze większego znaczenia niż dotychczas, pragniemy złożyć Państwu najszczersze życzenia zdrowych i spokojnych Świąt Wielkanocnych. Niech nie opuszcza nas nadzieja na lepsze jutro. Zarząd Spółki Semilab

Targi Medlab, Dubaj (03-06.02.2020)

Targi Medlab, Dubaj (03-06.02.2020) Jak co roku targi Medlab w Dubaju gromadzą największe i najbardziej znane firmy działające w branży medycznej, którym towarzyszy rzesza zwiedzających. Będziemy tam i my ! Będziemy tam dla Was, żebyście zawsze mieli dostęp do najnowszych informacji oraz produktów z całego świata.

Podziękowania

Pragniemy serdecznie podziękować za współpracę oraz życzyć pełnych ciepła, spokoju i radości Świąt Bożego Narodzenia. Niech Nowy Rok przyniesie wiele pomyślności i sukcesów, zarówno na polu biznesowym, jak i osobistym.

Konferencja FIRMA PRZYSZŁOŚCI organizowana przez IPH w Toruniu.

Miło nam poinformować, że wzięliśmy udział w Konferencji FIRMA PRZYSZŁOŚCI organizowanej przez Izbę Przemysłowo-Handlową w Toruniu. Jak zwykle nie zabrakło znakomitych prelegentów oraz tematów związanych z ekonomią, komunikacją w biznesie i innowacjami. Nie możemy się już doczekać kolejnej edycji !

Worki do rozmrażania osocza

Worki do rozmrażania osocza są w pełni kompatybilne z łaźnią wodną LW 502, natomiast dzięki różnym dostępnym rozmiarom możne je dostosować do każdego tego rodzaju urządzenia. Wykonane z bezbarwnego PET/PE są niezwykle wytrzymałe, bezpieczne i wyposażone w wysokiej jakości zamknięcie strunowe dzięki czemu pomagają zachować czystość (zapobiegają przedostaniu się materiału na zewnątrz) oraz oryginalny zadruk …

Worki do rozmrażania osocza DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ »

Przewiń do góry